google-site-verification=_lSQUyOYZ_DSt_oXt1KTY0xgwaLQjkv7QJQ68CO30TEStor ve Zebra Perde Temizliği

Stor ve Zebra Perde Temizliği

Firmamız Nazilli bölgesinde stor ve zebra perde temizliğini alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla yapmaktadır.

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama zor ve zahmetli bir işlemdir. Temizlik aşamsı zor ve meşakkatli olduğundan işini bilen firmalar vermeli bu konuda seçici olmalısınız.

Her perde yıkama işi yapıyorum diyene perdelerinizi teslim etmeden önce kısa bir araştırma yapmalısınız. Nerde yıkama yapıyorsunuz. Yıkama işlemlerinde ne gibi deterjanlar kullanıyorsunuz.Kaç günde teslim ediyorsunuz gibi bu sorulara verilen cevaplar sizleri tatmin etmeye yetiyorsa perdelerinizi rahatlık ile verebilirsiniz.

Aşiyan Temizlik olarak bizler perde yıkama işlemlerinde uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin bir telefon ile başlayan temizlik anlayışımız bizlerin perdelerinizi tekrar evlerinize montaj etmesi ile tamamlanmaktadır.

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama diğer perde modellerine göre daha zordur, öncelikle deneyim tecrübe ister, yerinden nasıl sökülüp takıldığı önemlidir, en önemlisi yıkanırken yıpranmamalıdır bu konuda iyi araştırma yapmalı güvenli firmayı bulmalısınız. Zebra perde yıkama konusunda en iyi en doğru güvenilir hizmet bizdedir, sadece aramanız yeterlidir.

Perdeleriniz Aşiyan Temizlik Merkezi güvencesi altındadır zebra perdelerinizi aldığınız günkü temizliği parlaklığı canlılığı biz temizledikten sonra yeniden göreceksiniz. Bizimle çalıştığınızda sözümüzün arkasında olduğumuzu nasıl iş yaptığımızı sadece sözde değil gerçekten hakkıyla iş yaptığımızı göreceksiniz. Zebra perde temizliği yapabilmek için zebra perdelerin yapısını iyi bilmek gerekir.

Zebra perdelerin büyük çoğunluğu keten ve polyester karışımı kumaşlardan yapılmaktadır. Bazı zebra perdeler ise pamuk ve keten karışımlı olabilir. Fakat zebra perdelerin temizliği yapılırken dikkat ettiğimiz konu perdelerin kaplama yapılmış (arpe) yüzeyinin zarar görmeden temizlenmesidir.Perdenin dışına kaplanan bu malzeme kumaşın havayla irtibatını kestiği için dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu kaplama malzeme zebra perdelerde çift taraflı olarak uygulanmıştır.

UA-168802786-2
Tıkla Ara!