google-site-verification=_lSQUyOYZ_DSt_oXt1KTY0xgwaLQjkv7QJQ68CO30TEPerde ve Korniş Tamiratı

Perde ve Korniş Tamiratı

Perdeleriniz zamanla kumaşından ya da mekanizmasından kaynaklanan sebeplerle bozulabilir. Böyle zamanlarda perdeniz hem görsel hem işlevsel olarak tamir edilmelidir. Yıpranmış veya arızalı perdelerinizi tamir ettirerek ömrünü uzatabilirsiniz. Böylece hem masraftan kurtulmuş hem de severek aldığınız perdeleri daha uzun süre kullanma fırsatı yakalamış olursunuz.

Perde tamiri konusunda desteğe ihtiyacınız varsa uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Perde denince aklınıza gelecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken sizi yormamaya özen gösterir, evinize kadar hizmet götürürüz. Eski ya da yeni fark etmeksizin tüm perde mekanizmalarının ihtiyaçlarını bilen ekibimiz, ilk aşamada perdenizle ilgili sorunu tespit ederek sizin ve perdenizin ihtiyacına en uygun yöntemi belirler. Stor perde, jaluzi perde, dikey perde gibi yeni çıkan mekanizmalar ve geleneksel mekanizmaların onarılmasında güvenilir hizmetin yanı sıra dayanıklı çözümler sunar.

Firmamız Korniş Montajı ve Korniş tamiratı için daima hizmetinizde.

Tekli Korniş

2 li Korniş

3 lü Korniş

4 lü Korniş

Kartonpiyerli Korniş

Evinize en çok yakışacak perdeyi seçtikten sonra gerisini profesyonellere bırakın. Yılların deneyimini el becerisi ve kaliteli malzeme ile güçlendiren korniş montaj ustalarımız, yeni taşındığınız evlerinizde ya da perde değişimi yapmak istediğinizde kullanacağınız perdeye en uygun kornişi sizin için seçer ve özenle monte eder. Korniş montajından önce kullanmak istediğiniz perdeyi seçmiş olmanız gerekir.

Çünkü her perde her kornişe uyum göstermeyebilir. Uzman ekibimiz perdenizin özelliklerine göre uygun olan kornişi tespit eder ve deneyimli ustalarımız size hiçbir zahmet vermeden kornişi monte eder. Güvenilir ve pratik çözümler sunan ekibimiz, evinizin temizliğini göz önünde bulundururken, duvarınızda görsel olarak rahatsız edici herhangi bir sonuç oluşmamasının garantisini verir.

UA-168802786-2
Tıkla Ara!