google-site-verification=_lSQUyOYZ_DSt_oXt1KTY0xgwaLQjkv7QJQ68CO30TEEvden Eve Perde Montajı

Evden Eve Perde Montajı

Firmamız Evden eve perde hizmeti sunmaktadır.Evden eve perde nedir dediğinizde,eski evinizden perdeleriniz özenle sökülüp yeni taşınacağınız eve götürülür ve tarafımızca montaj hizmeti sağlanır.

Perde montajı hizmetimiz sayesinde uzman ekibimiz, her türlü perdenizin montajını özenle gerçekleştirir. Seçtiğiniz perdeye uygun korniş montajı gerçekleştirildikten sonra perdeniz kornişe takılır. Kumaş ya da farklı malzemelerden üretilmiş ve farklı mekanizmalara sahip perde modellerinizin montajı profesyonel bir şekilde tamamlanır, size yenilenen evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin keyfini sürmek kalır.

Stor perde, jaluzi perde gibi son zamanlarda özellikle kullanım kolaylığıyla dikkat çeken perde türlerinden pileli perde, rustik perde geleneksel perde mekanizmalarına varana kadar her türlü perdenin montajında güvenebileceğiniz ekibimiz, yaşam alanlarınızı güzelleştirmenize yardımcı olur. Farklı perde modellerine uygun montaj yöntemini uygularken dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz çözümler sunar.

UA-168802786-2
Tıkla Ara!