google-site-verification=_lSQUyOYZ_DSt_oXt1KTY0xgwaLQjkv7QJQ68CO30TEE-Kitap Okuyucu Almak İçin 11 Neden

Perde Tamiri

Perde fiyatları son zamanlarda iyice yükselişe geçti. Bu nedenle perdeniz bozulursa yenisini almak yerine perdenizi yaptırmak için, iyi bir atölye ile anlaşabilirsiniz. Çok sevdiğiniz perdeniz yırtınmışsa ya da mekanizması bozulmuşsa yapılacak küçük onarımlar ile perdeniz eski haline getirilebilir.

Zebra Perde Tamiri Nasıl Yapılır?

Pek çok perde tamircisi mekanizması bozulmuş, ipi kopmuş ya da yırtılmış pek çok perdeyi rahatlıkla tamir edebilir. Perde tamiri doğru yapıldığı zaman perdenizi eski sağlam haline getirebilir. Bu nedenle perdenizi güvenilir ellere emanet etmelisiniz. Perdenizin yenilenmesinde ve onarılmasında yardımcı olacak perde tamircileri, aynı zamanda sizi büyük bir maddi külfetten kurtaracaktır. Çok uygun fiyatlara bozulan perdenizi yaptırabilir ve yeni perde almaktan da kurtulabilirsiniz. Stor perdelerin daha çok mekanizması bozulduğu için tamir edilmesi gerekiyor. Mekanizması bozulan perde ise düz durmayabilir ve rahat açılıp kapanmayabilir. Fakat küçük dokunuşlar ile bu sorun rahatlıkla giderilebilir.

Tül Perde Tamiri Nasıl Yapılır?

Tül perdede en çok yaşanan sıkıntı, perdenin sökülmesi, yırtılması ya da tokalarının çıkmasıdır. Bu gibi sorunlar perde tamircileri tarafından ustalıkla tespit edilerek onarılabilir. Perde tamiri sizi büyük bir masraftan kurtarabilir. Çok sevdiğiniz perdeleri en ufak bir sorunda çöpe atmak zorunda kalmazsınız. Yapılacak küçük dokunuşlar perdenizin eskisinden daha güzel ve daha sağlam olmasını sağlayabilir. Fakat perdenizi tamire verirken verdiğiniz yerin güvenilir bir yer olduğundan ve tecrübeli elemanların eline emanet ettiğinizden emin olmalısınız. Yırtılan perdeler gizli dikiş yapılarak onarıldığı belli olmadan eski görüntüsüne kavuşabilir. Dikimi belli olacak gibi olan perdelerde ise farklı bir yöntem kullanılabilir. Yittik olan bölgeye başka bir desen ilave edilerek bu bölümün gizlenmesi sağlanabilir.

Kısacası perdenin durumuna göre farklı yöntemler uygulanarak evinizin en güzel aksesuarı olan perdeniz onarılabilir. Eskiyen ve bakım isteyen perdelerinizi ve perde tamiri yapan güvenilir atölyelere verebilirsiniz. Perdelerinizi tamir ettirdiğinize pişman olmayacak ve bundan sonra benzer bir durum ile karşılaştığınızda yine perdelerinizi tamire vermek isteyeceksiniz. Bu nedenle stor, zebra ya da tül perdelerinizi bakıma verebilir ve sorunlarının giderilmesini ve eski güzel görüntüsüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

UA-168802786-2
Tıkla Ara!